Кировоградский Регион kg-region.com
Кировоградский
Регион
kg-region.com
На главную
Контакты

Карта с поиском по адресу

Ж.Д. вокзал Кропивницкий
Расписание пассажирских поездов
Расписание пригородных поездов
Кропивницкий АС-1 Центральный автовокзал
Кропивницкий АС-2
АС Алексеевка, Кировоградский район

июнь - ноябрь
Май
Апрель
Март
Февраль
Январь
Декабрь
Ноябрь
Октябрь
Сентябрь
Август
Июль
Июнь
Май
Апрель
Март
Февраль
Январь
Декабрь
Ноябрь
Октябрь
Сентябрь
Август
Июль
Июнь
Май
Апрель
Март
Февраль
Январь
Декабрь
Ноябрь
Октябрь
Сентябрь

Новости Кропивницкого и Кировоградской области

29 апреля 2018 года

Cпектр товарів, які можуть знадобитися при підготовці, фарбування, полірування, тюнінгу, догляду за лакофарбовим покриттям вашого автомобіля

Ми не прагнемо робити найдешевший кузовний ремонт. Наша мета - бездоганна якість роботи. Ми точно знаємо, що деталі, пофарбовані в нашій Компанії https://www.11a.kiev.ua/ceny-na-pokrasku-avto-kiev/, важко відрізнити від пофарбованих на заводі, а фарба не облупитися через пару місяців.

Якщо вам потрібен дійсно якісний кузовний ремонт з ГАРАНТІЄЮ ЯКОСТІ - тоді вам до нас!

В нашій Магазині "Блиск" ви знайдете весь спектр товарів, які можуть знадобитися при підготовці, фарбування, полірування, тюнінгу, догляду за лакофарбовим покриттям вашого автомобіля.

Ми пропонуємо великий асортимент автофарб, автоемалей, аерозольних фарб в балончиках, лаків, грунтів, абразивних матеріалів. У нас можна зробити підбір фарби будь-якої складності, виготовимо необхідну кількість фарби, від 100 грам, після закінчення підбору фарб, Напилювана пробний тест.

Ми пропонуємо Вам широкий асортимент витратних матеріалів та інструментів для підготовчих і малярських робіт таких відомих марок як Авто Тех Центр "911" Автоточка Автоцентр 5.10 Standox, Brulex, Sprint, Mobihel, Duxon, Novol, Sunmight, Kudo, Indasa, Body, 3M, Car-Systems, Normex, Jeta-pro, Radex, Terostat, Sata, Duna, Motip і багатьох інших. У нас Ви можете отримати професійні рекомендації по застосуванню різних грунтів, шпаклівок, лаків, абразивів, розчинників та інших супутніх товарів, а також придбати необхідні матеріали та інструменти.


Ми гантіруем, що ремонт вашого автомобіля буде завершено в застережний термін. Так само ми даємо гарантію 6 МІСЯЦІВ на виконану нами роботу.

При незначних повреждніях майстер зможе на місці оцінити вартість ремонту. У разі сильних деформацій потрібне розбирання автомобіля для визначення можливих прихованих дефектів. На підставі результату огляду всіх пошкоджень визначається обсяг, вартість і терміни виконання робіт в Авто Тех Центр "911" Автоточка Автоцентр 5.10.Отправить пост в социальную сеть: